Online Analiz Durumu

Bünyemizde sunduğumuz hizmetlerden sadece biri olan Online analiz ile web siteniz çok daha iyi yerlere gelecek. Web sitesiniz için tasarımından işlevsellik ve içeriklerine kadar her türlü detayını inceliyoruz


Detay

Arama Motoru Optimizasyonu

Bünyemizde sizin için en iyi arama sonuçlarını belirleyerek sitenizin görünürlüğünü doğal yollar ile artırmak adına en iyi aram motoru optimizasyonu için gerekli çalışmaları yapıyor ve sitenizi organik çalışmalar ile aramalarda üst sıraya taşıyoruz.


Detay

E-Mail Pazarlama

Toplu atılan mail ile müşterilerinize indirimlerden, kampanyalardan haberdar edilmesini sağlıyorsunuz. Günümüzde herkes teknolojiyi yakından takip etmekte ve bu sayede de herkesin bir elektronik mail adresi olmaktadır.


Detay

Özgün İçerik Pazarlama

Her site sayfasında içerik bulundurmak durumundadır. Bu içeriklerin sayfada yer alması sitenin sunmuş olduğu hizmeti ya da ürünü müşteriye anlatması bakımından önemlidir. Aynı zamanda daha fazla müşteriye ulaşarak sitenin trafiğini özgün içerik sayesinde artırmakta mümkündür.


Detay

Tıklama Başına Ödeme

Daha fazla ziyaretçiye ulaşmak için arama motorlarında reklam yolu ile sitenizin tıklanmasını ve ziyaretçi sayısını artırabilirsiniz. Bu konuda ise tıklanma başına ödeme sistemi sitenize olan ziyaretçi sayınızı artırmakta ve gelirinizin artmasında önemli bir rol oynamaktadır.


Detay

Yerel Adres pazarlama

Firmanızın bölgesel ve yerel olarak başarılı olması için pazarlama stratejisi önemlidir. Müşteriler arama motorlarında anahtar kelimeler ile arama yaptıklarında bölgesel ve yerel olarak aradıkları firmanın adreslerini görmek isterler.


Detay

Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama daha sık, daha fazla para harcamak daha yeni müşteriler -müşteri çekmek yardımcı son teknoloji budur !!! Biz, bağlantı, iletişim ve tekrar kapıdan gelen müşterilerinizi tutmak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmak yardımcı olabilir.


Detay

E-Ticaret Pazarlama

Bir online web sitesi müşterileri bünyesine çekmeli ve ziyaretçileri web tasarımı ve hizmetleri ile müşterileri ikna edebilmelidir. Tecrübeli e ticaret ekibimiz sitenize özel analiz ve raporlar ile gerek organik ve gerekse de tıklama başına ödeme çalışması ile arama motorlarında üst sırada olmanızı sağlayarak ziyaretçi sayınızı artırmada önemli bir rol oynuyoruz.


Detay

Sosyal Medya

İletişim güçlü bir araç olarak ön planda yer alır. Sosyal medya şirketleri kendi markaları ve hizmetlerini müşterilerine ulaştırmak için iletişimin gücünü kullanırlar. Sosyal medya alanında başarılı olmak ve marka farkındalığını ortaya çıkarmak için doğal bağlantılar oluşturmak, web site trafiği, seo gibi ayrıntılar önemlidir.


Detay

Online Zirve Yönetimi

Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur.


Detay

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

İnternet pazarlama dönüşüm optimizasyonu sayesinde müşteri kitlesi arttırılabilir ve marka bağımlılığı sağlanabilir. Bir web sayfasında yapılan eylemler sonrası ziyaretçilerin yüzdesini arttırmak için kullanılan bir sistemdir.


Detay

Satış Ortaklığı

Bir firmanın ürününü ya da hizmetini satması için teşvik ve ederek satılan ürün ya da hizmet üzerinden komisyon almak mümkün.


Detay
WhatsApp chat
Telefon
konum