E-Mail Pazarlama

Toplu atılan mail ile müşterilerinize indirimlerden, kampanyalardan haberdar edilmesini sağlıyorsunuz. Günümüzde herkes teknolojiyi yakından takip etmekte ve bu sayede de herkesin bir elektronik mail adresi olmaktadır. Firmalar müşterilerine ulaşmak ve onların memnuniyetini kazanmak için toplu mail atarak indirim ve diğer faaliyetlerinden müşterilerini haberdar etmektedir. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz sizin için bu hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

E MAİL PAZARLAMA KAMPANYALARIMIZIN AYRINTILARI

Haberinizi Oluşturun

Kendi e posta haberlerinizi kendiniz tasarlamak ister misiniz? Basit sürükleme ve bırakma işlemi ile kendi haber bülteninizi oluşturabilirsiniz. Haberlerinizi gönderme garantisi ile birlikte kolay haber bülteni oluşturma hizmetimiz ile sizlere konforlu seçim imkanı sunuyoruz

Kampanyanızı seçin ve bekleyin

Hazırladığınız haber bültenlerinizi tablet, iPhone ve masaüstünü kullanarak da erişebilir hale gelmesini garanti ediyoruz. Siz kampanyanızı programlayın ya da seçin bizde hemen istatistik ve raporlama çalışmamız ile mailinizi yönetelim.

Maillerinizi ikiye bölerek deneme yapıyoruz

Reklam amaçlı ya da tanıtım amaçlı atacağınız mailleri ikiye bölerek müşterilerin tepkilerini ölçerek markanıza olan faydasını test ediyoruz. Sizde e postalarınızı yönetmek ve sonuçlarını takip etmek istiyorsanız, maillerinizi yönetebilir ve geri dönüşümünü test edebilirsiniz.

Kampanyalarınız için ayrıntılı rapor

Kampanya performansınızı takip etmek için bizi tercih edebilirsiniz. Pazarlamanıza olan faydalarını görmek için size sunmuş olduğumuz ayrıntılı analiz ve raporlamalar ile kampanyalarınızın geri dönüşümünü kolayca izleyebilirsiniz. Sizin için kampanyalarınızın verimini artırmaya yönelik çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

WhatsApp chat
Telefon
konum