E Ticaret Pazarlamacılığı

Bir online web sitesi müşterileri bünyesine çekmeli ve ziyaretçileri web tasarımı ve hizmetleri ile müşterileri ikna edebilmelidir. Tecrübeli e ticaret ekibimiz sitenize özel analiz ve raporlar ile gerek organik ve gerekse de tıklama başına ödeme çalışması ile arama motorlarında üst sırada olmanızı sağlayarak ziyaretçi sayınızı artırmada önemli bir rol oynuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Hizmetlerinize özel anahtar kelimeleri belirleyerek dijital dünya da markanızın yer edinebilmesi için internet sitenize özel çalışmalar ve analizler ile uzman çalışanlarımız en iyi sonuçları elde etmektedirler. Web sitenizin başarılı olabilmesi için arama motorlarında belirlediğimiz anahtar kelimeler ile üst sırada çıkmasını sağlıyoruz. Bu sayede müşterileriniz ve müşteri kitleniz sitenize daha kolay ve hızlı erişim sağlayabiliyor.

Tıklama Başına Ödeme Hizmeti

Bu hizmetimiz ile markanıza ve hizmetlerinize yönelik anahtar kelimeler belirleniyor ve daha sonra da, tıklama başına ödeme hizmeti ile aramalarda sitenizi üst sırada çıkarıyoruz. Tıklama başına ödeme hizmetimizde müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda arama yapıyor ve doğru anahtar kelimeleri belirlememiz halinde de sitenize ulaşarak sitenizi ziyaret ediyor.

Sosyal Medya Hizmeti

E ticaret ile ilgileniyorsanız, sizin için sosyal medya önem arz etmelidir. Eğer sosyal medya danışmanlık ve yönetim hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, size özel çalışmalarımız ile sosyal medyayı yönetiyoruz ve müşterileriniz için en uygun ve en dikkat çeken paylaşımları kurumsal bir şekilde aktararak müşterileri sitenize ziyaret etmesini sağlıyoruz.

Görüntüleme reklamcılık hizmeti

Küçük firmalar bu hizmete pek yanaşmasalar da yapılan araştırma ve analizler gösteriyor ki, perakende de görüntülü reklamcılık müşteri çekmek için çok faydalı olmaktadır. Müşteri kitlenize uygun web sitelerinde, bloglar’da ya da farklı alanlarda müşterilere görüntülü reklam ile ulaşabilir ve müşterileri sitenize ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

WhatsApp chat
Telefon
konum