1- Neden başka bir SEO şirketi üzerinden SEO hizmetlerinizi korumalıyız?

Bu sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

2- SEO şirketinizin web sitem için en üst sıralamaları alıp alamayacağını nasıl öğrenebilirim?

Çünkü kanıtlanmış sonuçlarımız var. Google’ın şafağından beri bu işteyiz ve gelişen arama motoru algoritmalarına devam ettik. Arama motoru trendlerinin en üst noktasında kalıyoruz, çünkü biliyoruz ki, beş yıl önce – hatta beş ay önce – bu ve şu an için en iyi strateji değildir.

 

3- Kaç kişinin arama motorlarını ürünlerimizi ve hizmetlerimizi aramak için kullandığını nasıl bilebilirim?

İnsanların hangi arama terimlerini kullandığını anlamanıza yardımcı olacak pek çok araç bulunur ve bu arama terimlerinin kaçı sizin için ve şirketiniz için geçerli olabileceği konusunda eğitilmiş bir tahmin yapabilirsiniz. Ancak bundan daha fazlası var. Ve Açıkçası, SEO uzmanları bunun içindir.

Benzerini değil, ürün veya hizmetlerinizle tamamen aynı olmayan, sunduğunuz ürünleri aramak için arama motorlarını kaç kişinin kullandığını belirlemek kolay değildir. Hangi anahtar kelimeleri sıralamanız gerektiğini ve zamanınızın değmeyeceğini bulmak kolay değildir. Orada tıpkı sizin gibi bir şirket bulmaya çalışan kişilerin sayısını bulmak kolay değil. Kolay değil. Ama biz buna çok iyisin.

Bizimle çalışırken, şu anda bulunduğunuz yerin stoğunu alıyoruz: kaç kişi sizi buluyor ve kaç kişi sizi bulmaya çalışıyor ve başarısız oluyor. Doğru anahtar kelimeler için sıralayıp sıralamaya devam edip etmediğinizi, hangisine denemek istediğinizi analiz ederiz.

Ardından, şirketinizin arama için ilk sonuçlarını görmesini sağlamak için, sizin gibi ürünler ve hizmetler arayan inanılmaz derecede yüksek bir yüzdeyi elde etmek için her şeyi önemli gücümüzde yapacağız.

4- SEO şirketiniz ne zamandır faaliyet gösteriyor?

Arama motoru optimizasyonu şafak bu yana.

Google PageRank ilk olarak 2001 yılında manşetlerde bulundu ve biz 2002’de kapılarımızı açtık. O zamandan beri, Fortune 500’ler için en çok önerilen SEO şirketi haline geldi ve orta ölçekli küçük işletme sahipleri için uygun bir SEO şirketi haline geldi.

Ayrıca A + Better Business Bureau derecelendirmesine sahibiz ve 15 yılı aşkın bir süredir yalnızca 16 yaşında bir sektörde SEO hizmetleri sunuyoruz.

5- Ne kadar sürede SEO hizmetlerinizi kullanarak en iyi dereceleri elde etmeyi bekleyebiliriz?

Müşterilerimizin% 90’ı 90 gün içinde en iyi 10 sıralamayı bozdu. En rekabetçi endüstrideki müşterilerimiz bile altı ay içinde sonuçlarını görür.

6- İyi bir iş yaptığınızı nasıl bileceğim? Gelişmenizi nasıl izleyebilirim?

Ölçülebilir sonuçlar ile uygun fiyatlı SEO hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Web sitenizin temel performans göstergelerinin düzenli KPI raporlamasını ve hedeflenen anahtar kelimelerin her birinde nerede sıralamanız gerektiğini gösteren aylık sıralama raporlarını göndeririz.

Her büyük arama motorunda sonuçları izleyip bir önceki aya göre karşılaştırabilirsiniz ve bu sayede yükselişinizi gerçek zamanlı olarak sıralamanızı izleyebilirsiniz.

7- Web sitemizde değişiklik yapmayı ya da tamamen yenilemeyi planlıyoruz. SEO hizmetlerinde şirketinizi korumak için en iyi zaman nedir?

İdeal olarak, web sitenizin geliştirilmesi sırasında SEO hizmetleri sunmak için bizi gemiye getirmelisiniz.

SEO danışmanlarımız, web tasarımcınızla ve geliştiricinizle birlikte çalışarak web sitenizin uzun vadede size zaman ve para kazandıran arama motor dostu olmasını sağlar.

Optimum SEO için gözden geçirmeniz gerektiğini keşfetmek için yalnızca güzel bir web sitesi tasarlamak asla ideal bir durum değildir ve müşterilerimizi bu tür zorluklardan kurtarmak isteriz.

8- SEO hizmetleri için ne kadar ücret alıyorsunuz?

Muğlak cevabı vermek zorundayız: bağlıdır. Web sitenizin boyutuna, rütbe etmek istediğiniz terimlere, içinde faaliyet gösterdiğiniz endüstriye, hedef demografinize ve tabii ki bütçenize bağlıdır.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerden Fortune 500 şirketlerine kadar tüm müşterilere hitap ederiz ve önümüzdeki proje kapsamında daima şeffaf olacağız.

Ayrıca teslim etmeyi vereceğimiz hangi sıralamaları ve bunlarla ilgili fiyat noktasını tam olarak netleştireceğiniz konusunda söz veriyoruz ve bunu işe almadan önce yapıyoruz.

 

WhatsApp chat
Telefon
konum