Tıklama Başına Ödeme

Daha fazla ziyaretçiye ulaşmak için arama motorlarında reklam yolu ile sitenizin tıklanmasını ve ziyaretçi sayısını artırabilirsiniz. Bu konuda ise tıklanma başına ödeme sistemi sitenize olan ziyaretçi sayınızı artırmakta ve gelirinizin artmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Kendi sitenizin arama motorlarında ki anahtar kelimelerini belirliyor ve tıklanma başına ödeme sistemi ile reklamlar bölümünde sitenizin üst sırada olmasını sağlıyorsunuz.


Tıklanma Başına Ödemenin Yönetimi

Sizin için raporlama ve analizler ile sitenizin Google AdWords ve Bing Ads platformlarında ki seviyelerini ve hesaplarınızı yapıyoruz. Firmanızın markasını ve gelirini artırabilmek için uzman kadromuz ile doğru hedefler ile ihtiyaçlarınıza uygun stratejiler beliyoruz.

Tıklanma Başına Ödeme Sürecimiz

Sizin için sunduğumuz tıklanma başına ödeme sürecimizde yer alan hizmetler şunları içermektedir.

  • Tıklanma başına ödeme sürecinde arama kampanyası stratejisinin belirlenmesi,
  • Anahtar kelimelerin analizi ve seçiminin yapılması,
  • Reklam geliştirme süreci,
  • Kampanya hazırlanması ve başlatılması,
  • Teklif yönetimi ve sonrasında ki geri dönüşümünün takibi,
  • Açılış sayfası geliştirme ve optimizasyon çalışması,
  • Kampanya yönetimi ile analiz çalışmaları,

Hizmet Kalitemiz

Tecrübemiz ile anahtar kelime seçimi konusunda uzman ekibimiz sizin için en doğru seçimi yapmaktadır. Anahtar kelimelerde gerekli analizler ve raporlamaları çıkararak, anahtar kelimelerde nerede olduğunuzu tespit ediyoruz. Bu analizler sonrasında ise uzman ekibimiz ile birlikte sizin için en doğru kararı vermek için istişare ediyoruz. Tüm bu çalışmalarımızın tek amacı siz değerli müşterilerimiz için en doğru kararı almak ve uygulamaktır.

WhatsApp chat
Telefon
konum