Yerel Adres pazarlama

Firmanızın bölgesel ve yerel olarak başarılı olması için pazarlama stratejisi önemlidir. Müşteriler arama motorlarında anahtar kelimeler ile arama yaptıklarında bölgesel ve yerel olarak aradıkları firmanın adreslerini görmek isterler. Hedef kitle belirlenerek ve doğru strateji yapıldığında markanızın güvenilirliğini ve kalitesini bu sayede artırmış olursunuz.

Adres Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Müşterilerimiz ile çalışmaya başladığımızda ilk olarak müşterilerimizden telep ettiğimiz hizmetlerden biridir. Müşterilerimiz için web sitesi üzerine çalışırken, birçok alanda üst sıralarda olması için özel çalımalar yapıyoruz. Yerel sayfaları Google+ için uyumlu hale getirme konusunda uzman kadromuz ile çalışıyor ve size özel çözümler sunuyoruz.

Yerel İş Rehber Listeleri

Markanızın ulaşılabilir olmasını sağlamak için dijital dünya da söz sahibi olmak şart. Sizde markanızın Google+’ya uyumlu olmasını istiyorsanız, bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Büyük ya da küçük her firma dijital dünya da varlığını artırmak ve sürdürebilmek için Google+ ile uyumlu şekilde olması gerekiyor. Bu sayede ziyaretçi sayıları artar ve markanızın ulaşılabilirliğini artırabilirsiniz.

Yerel Tıklama Başına Ödeme

Müşterileri sayfanıza çekmek ve ziyaretçi sayınızı artırmak için yerel tıklama başına ödeme hizmeti ile bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizin için tıklama başına ödeme hizmeti doğru strateji ile çok etkili olabilir. Ziyaretçi sayınızı bu sayede hiç olmadığı kadar artırarak uzaklarda ki kullanıcılara bile ulaşabilirsiniz. Bu hizmeti satın almak için başvuran firmaların birçoğu site trafiğini artırmak ve bu sayede olumlu sonuçlar almak için bu hizmeti seçmektedirler.

Sosyal Medya Pazarlama Hizmeti

Günümüzde sosyal medyayı kullanan çok ciddi sayıda bir potansiyel mevcuttur. Firmanızın sosyal medya aracılığı ile daha fazla ve doğru hedef kitle müşteriye ulaşmasını istiyorsanız, sosyal medya pazarlama hizmeti tam size göre. Bünyemizde sunduğumuz bu hizmet ile sosyal medya aracılığı sayesinde doğru kitleye ulaşmak mümkün. Uzman kadromuz ile size uygun doğru kanallarını seçmeniz için yardımcı oluyoruz.

  • Twitter, Facebook, LinkedIn bağlantısı,
  • Blog sayfaları,
  • Dijital video alanları,
  • iPhone Uygulamaları,
  • Facebook Uygulamaları,
WhatsApp chat
Telefon
konum