Mustafa Mutlu Seo Uzmanı 9 yıllık tecrübenin sonucunda 2010 yılında “artık zamanı geldi diyerek” Seo Uzmanlığı sektörüne giriş yapmıştır. Sektördeki eksiklikleri, olumsuzlukları ve sektörle ilgili müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan tutum ve davranışları çok iyi bilen tecrübeli kadromuz ile tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırarak çalıştığımız kuruluşlar/kişiler ile sağlam temellere dayanan bir dostluğu oluşturmayı ilke haline getirmiştir. Ayrıca yaptığımız tüm işlerde daima taahhüt ettiğimizden daha fazlasını sunmakta ve sunmuş olduğumuz bu hizmetleri imzalamış olduğumuz sözleşmeler ile hukuki olarak garanti kapsamına alarak yaptığımız işin daima arkasında durmaktayız…

Rakiplerimizden en büyük farkımız, gerçekten ne iş yaptığımızı çok iyi anlıyoruz. Kulağa çok basit geliyor belki, ama aslında pek çok firma ne iş yaptığını tam olarak anlamıyor. Örneğin 19. yüzyılda tren yolları yöneticilerine ne iş yaptıkları sorulduğunda, yüzlerinde şaşkın bir ifadeyle “tren yolu” diye cevap veriyorlardı. Gerçekte ise yaptıkları iş, çok sayıda insanı uzak mesafelere düşük bedellerle ulaştırmaktı. Bundan dolayı, bize de yaptığımız iş sorulduğunda “Seo Uzmanı‘yız  “ demiyoruz. “Sizin için bir dönüm noktası oluşturuyoruz…”

Neden Bİz ?

SEO

SEOSearch Engine Optimization ” Yani Arama Motoru Optimizasyonu. Peki nedir tam olarak bu Seo ? Yazımızda mümkün olduğunca bunu açıklamaya çalışacağım.

AMO

Türkçe kısaltması ise AMO olarak bilinmektedir. Arama Motoru Optimizasyonu’nun temel amacı; web sitelerinin Google gibi arama motorlarında hedef kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlamaktır. Böylelikle ürün ve hizmet tanıtan web sitelerinin arzu edilen kitlelere daha kolay ulaşması sağlanmış olur.

Seo Teknikleri

Yapılacak olan SEO çalışması bu rekabet içerisinde çok çeşitli yöntemlerle desteklenmiştir. Burada dikkat edilmesi gereken doğru seo teknikleri ile bu işin yapılmasına önem göstermektir. Başarılı ve işini doğru yapan bir seo uzmanı hizmet verdiği web sitelerine reklam sektörü içerisinde düşünüldüğünde en büyük katkıyı sağlayacak olan pazarlamacılardan birisidir diyebiliriz.

Uzmanlık Alanlarımız

Mustafa MUTLU tecrübelerini müşterileriyle paylaşan İzmir’de Seo Uzmanı ve programlaması konusunda uzman ekibiyle faaliyetini sürdürmektedir. İzmir sakinleri Seo konusunda MustafaMUTLU.name.tr’e güveniyor; onlarca referansımız ve başarılı projemiz ile Seo  bizim işimiz diyoruz…

izmir Seo Uzmanı 100%
İzmir Seo 98%
Google Seo Uzmanı 85%

İzmir Seo Uzmanı Mustafa MUTLU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perferendis aliquam id pariatur accusantium perspiciatis deserunt officiis similique nihil dolor blanditiis dignissimos iure praesentium vero suscipit doloribus aperiam unde hic non sint neque molestiae consectetur voluptatum beatae ratione corporis repellat labore est ipsa voluptates temporibus! Possimus?

Dont Wait - Join Us Now
WhatsApp chat
Telefon
konum